BEVITA yra viena seniausių Lietuvoje veikiančių krovinių pervežimo ir sandėliavimo įmonių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 1996 metais. Mūsų pagrindinės darbo vertybės, tokios kaip susitelkimas į individualius klientų poreikius, lankstumas ir perfekcionizmas, lėmė, kad kasmet augome ir toliau plečiame savo galimybių ribas.
Šiuo metu BEVITA personalą sudaro 30-ies savo srities entuziastų komanda, surinkta pagal aukščiausius atrankos kriterijus. Nuo 2008 metų stipriai investuojame į turimų transporto priemonių parką, kurį nuolatos atnaujiname ir plečiame. Mūsų technikos bazę sudaro balniniai Euro 5 ir Euro 6 vilkikai, tentinės 92 m² puspriekabės su XL sertifikatais, temperatūriniams kroviniams skirta vežti įranga, o visos BEVITA transportavimo priemonės pritaikytos vežti ADR krovinius. Pavojingų ir toksiškų krovinių vežimo srityje turime sukaupę vertingą 7 metų patirtį.
2015 metais Vievyje, prie pat vienos iš reikšmingiausių transporto magistralių Lietuvoje Vilnius – Kaunas, duris atvėrė naujas BEVITA logistikos ir perskirstymo sandėlis. Taip pat turime dar vieną, visu pajėgumu ir strategiškai palankioje vietoje veikiantį logistikos sandėlį sostinėje Vilniuje.
Nuolatinis siekis tobulėti, išpildomi įmantriausi užsakovų pageidavimai, profesionalumas ir, žinoma, personalo atsidavimas leido mums tapti viena iš aktyviausiai logistikos srityje veikiančių bendrovių. Plečiame savo ryšius su Lietuvos ir užsienio partneriais, todėl galime pasiūlyti lanksčias ir įvairias paslaugas, neapsiribojančias vien tik krovinių gabenimu auto transportu.